Partnerské vztahy vyřešte v ložnici

Nejen společná postel, ale také stejné povlečení nebo svatební fotka nad lůžkem prý umí vylepšit partnerské vztahy! Důležité je i to, co máte napsáno na dveřích – bydlíte doma vy všichni dohromady nebo každý zvlášť?

Ať už děláte cokoli a žijete s kýmkoli, základem všeho je kvalitní odpočinek. Špatně vyspaný člověk je jednoduše protivný a dokonce může vinu za svou mizernou náladu házet na svého partnera či zbytek rodiny. Bez dobitých baterek nebude váš partner ani milý, ani láskyplný ani sexuálně náruživý. A klidně řekne, že za to můžete právě Vy! Jak to změnit?

Ložnice je symbolem partnerství. Muž by měl mít v posteli ženu po své levici. Určitě byste měli mít stejné prostěradlo a stejné povlečení. Partneři, kteří mají každé své povlečení, se více orientují na svou osobnost a méně na vztah. V ložnici je ale vhodné pečovat právě o partnerství. Nad postel si určitě dejte velkou společnou fotografii – bez dětí a bez rodinných příslušníků. Ideálně si pořiďte u profesionála lehce erotickou partnerskou fotku, která vám bude stále připomínat vaši lásku a vášeň.

Do ložnice byste také měli umístit párové předměty, které jsou blízké vám i vašemu partnerovi a při pohledu na ně si vzpomenete na šťastně prožité chvíle vás obou.

Jestliže se ve vztahu cítíte omezovaní, možná k tomu přispívá i vaše postel! Pokud totiž máte postel z jedné strany přímo u stěny, pak ten partner, který spí u zdi, je omezován nejen přístupem ke své posteli, ale i v partnerství. Proto se doporučuje mít z obou stran postele stejnou uličku.

Podle některých teorií vztah ovlivňují i další drobnosti, včetně jmen na dveřích či zvonku. Máte tam rodinné příjmení? Nebo také křestní jména? Podle toho, čí jméno je na dveřích, se také dá určit, kdo domácnosti vládne. Jestliže chcete zvýraznit svou individualitu, měli byste mít na dveřích celá jména, přičemž první by mělo být jméno muže, který rodinu živí a stará se o ni.

V posteli trávíte i třetinu svého života.  Bez kvalitní matrace ale nemůžete očekávat kvalitní spánek. Abyste se dobře cítili a probouzeli svěží a bez bolesti zad, postačí jen zvolit správnou matraci. Divili byste se, jak velké zázraky matrace dokáže! Bez velké námahy vás zbaví bolesti páteře, hlavy i celého těla.

Chcete, aby se na vás partner po probuzení usmál? Bez kvalitní matrace to půjde jen těžko! A pozor – pokud jste ukončili jedno partnerství a nechcete přenášet staré problémy do nového, kupte si nové matrace. Na té staré zůstane otisk bývalého partnera a jeho energie se pak vnáší do nového vztahu.

Další rady, tipy a doporučení najdete v kategorii „Články“ – Spánek, únava, vyčerpání

Jsme rádi, že vás naše články inspirují, ale prosíme, nekopírujte je. Děkujeme.

Ráda Vám doporučím byliny a stravu přímo pro Vás. Každý člověk je jedinečný a je třeba ke každému přistupovat individuálně.

Jako certifikovaná terapeutka nabízím sestavení bylinných směsí (případně i jídelníčků) přímo na míru. To, co je vhodné pro jednoho, druhému sedět nemusí, a přitom oba mohou mít stejný zdravotní problém. Postupy a směsi, které používám, jsou prověřeny staletími zkušeností, proto fungují. Tradiční terapie doplňuji moderními poznatky a metodami.

Zaměřuji se především na celkovou harmonizaci organismu, na podpůrnou terapii obezity, akné, nespavosti, trávicích či střevních potíží, psychické nestability, očistu od gynekologických kandidóz, pomoc při menstruačních problémech, migrénách a dalších zdravotních neduhů.

Kontaktovat mne můžete prostřednictvím emailu – tradicniterapie@gmail.com nebo volavka@lecive-pohadky.cz.

Tradiční medicína je velmi úspěšná v případě dobře nastolené spolupráce. Někdy je tradiční terapie dlouhodobá, ale její pozitivní vliv pocítíte již po pár týdnech.

Cílem praktiků tradiční medicíny je změnit lidské návyky a myšlení v rámci prosazování zdravého životního stylu, zaujetí pozitivního postoje vlivem správného stravování, cvičení, vhodné duševní aktivity a koordinace vlivů okolního prostředí na náš zdravotní stav. V klinické praxi kladou terapeuti důraz na přesnou diagnózu a rozbor příznaků. Vyhledávají skutečné příčiny potíží a následně je léčí. Právě díky globálnímu přístupu často vyléčí několik problémů současně, je však třeba být trpělivý.

A jak poznáte opravdového terapeuta? Bude k vám přistupovat jako k individualitě, kromě bylin a vhodných potravin vám nabídne i harmonizaci psychiky, doporučí změny životního stylu přímo pro vaši osobnost, po seznámení se s vaším problémem objedná byliny upravené konkrétně pro vás, nezatíží vás příliš a uleví vám.

Přes toto všechno nemůže nikdy tradiční terapie nahradit západní lékařskou odbornou léčbu. Veškeré informace uvedené na tomto webu www.tradicni-terapie.cz berte prosím jako osobní názor a ne jako vědecky podložená, schválená a orazítkovaná fakta. Dle platných legislativních norem by vám špatná interpretace a laický přístup mohl ublížit. Rozhodnutí, jak investovat do svého zdraví a jak zlepšit svou kondici a mít více radosti ze života, je jen na vás.

Sdílet článek na:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *