Dračí krev na crohnovu nemoc, kvasinky i paradontózu

Dokonalý lék na vše, co do těla nepatří. Sangre de Drago neboli Dračí krev pochází z mízy jihoamerického stromu Croton lechleri. Jeho tmavě rudá léčivá míza je univerzálním lékem nejen amazonských indiánů.

Kůra tohoto stromu se nařezává a poté začne vytékat pryskyřice neboli latex s názvem Dračí krev. Vypadá to, jako by strom krvácel. Právě z toho je odvozen i název získané pryskyřice. Latex se sbírá za úsvitu. Tím, že je strom při sběru vlastně zraněn, na svou obranu a k hojení vylučuje tuto mízu a nejspíš i z těchto důvodů je Dračí krev nesmírně silná.

Pro Dračí krev jsou charakteristické její silné hojivé i regenerační účinky, neméně silné jsou její antibakteriální, antivirové a antiseptické účinky. Jde rovněž o nesmírně silné přírodní antibiotikum, které je dokonce silnější než známý penicilin.

Dračí krev působí v oblasti imunitního systému, významně snižuje srůsty rakovinných buněk.

Základní oblasti využití dračí krve:

 • záněty (má silný protizánětlivý účinek)
 • paradontóza, citlivé dásně, kazivost zubů (kloktat nebo kápnout přímo na dáseň či zub)
 • hemoroidy
 • žaludeční problémy, gastritida, vředy (obsahuje látky, které jsou při léčení žaludečních vředů 30krát účinnější než penicilín)
 • střevní potíže, Crohnova choroba, průjmy
 • virová onemocnění (silný antivirový efekt působí mimo jiné proti adenovirům, retrovirům, herpes virům, mononukleóze i hepatitidě)
 • likvidace plísní a bakterií
 • zvýšení obranyschopnosti organismu
 • odřeniny (alkaloid taspin velmi účinně urychluje proces hojení zranění na úrovni kůže a rovněž zastavuje krvácení)
 • revmatické potíže (působí velmi příznivě na kvalitu kostí a kloubů, pomáhá při artritidě, artróze a aktivuje kostní dřeň)
 • imunitní systém a regenerace
 • léčba bércových vředů, odstranění bradavic
 • neutralizace hmyzího jedu
 • antiseptické vaginální koupele při výtocích, zánětech, plísních a svědění
 • antidiabetická léčba (snižuje vysokou hladinu glukózy v krvi, čímž podporuje léčbu diabetu mellitu)

Podle tradiční čínské medicíny dračí krev harmonizuje energetickou dráhu obalu srdce (perikardu), tenkého a tlustého střeva. Rovněž má vliv na energetické dráhy sleziny, slinivky a žaludku.

Pokud vám kapky Dračí krve zaschnou, neřeďte je vodou, nýbrž etylalkoholem, výborná je například vodka. Dračí krev je totiž ve vodě nerozpustná.

Léčivé účinky mají i další rostliny, dočtete se o nich v sekci „Články“ – Byliny, produkty, potraviny

Ráda Vám doporučím byliny a stravu přímo pro Vás. Každý člověk je jedinečný a je třeba ke každému přistupovat individuálně.

Jako certifikovaná terapeutka nabízím sestavení bylinných směsí (případně i jídelníčků) přímo na míru. To, co je vhodné pro jednoho, druhému sedět nemusí, a přitom oba mohou mít stejný zdravotní problém. Postupy a směsi, které používám, jsou prověřeny staletími zkušeností, proto fungují. Tradiční terapie doplňuji moderními poznatky a metodami.

Zaměřuji se především na celkovou harmonizaci organismu, na podpůrnou terapii obezity, akné, nespavosti, trávicích či střevních potíží, psychické nestability, očistu od gynekologických kandidóz, pomoc při menstruačních problémech, migrénách a dalších zdravotních neduhů.

Kontaktovat mne můžete prostřednictvím emailu – tradicniterapie@gmail.com nebo volavka@lecive-pohadky.cz.

Tradiční medicína je velmi úspěšná v případě dobře nastolené spolupráce. Někdy je tradiční terapie dlouhodobá, ale její pozitivní vliv pocítíte již po pár týdnech.

Cílem praktiků tradiční medicíny je změnit lidské návyky a myšlení v rámci prosazování zdravého životního stylu, zaujetí pozitivního postoje vlivem správného stravování, cvičení, vhodné duševní aktivity a koordinace vlivů okolního prostředí na náš zdravotní stav. V klinické praxi kladou terapeuti důraz na přesnou diagnózu a rozbor příznaků. Vyhledávají skutečné příčiny potíží a následně je léčí. Právě díky globálnímu přístupu často vyléčí několik problémů současně, je však třeba být trpělivý.

A jak poznáte opravdového terapeuta? Bude k vám přistupovat jako k individualitě, kromě bylin a vhodných potravin vám nabídne i harmonizaci psychiky, doporučí změny životního stylu přímo pro vaši osobnost, po seznámení se s vaším problémem objedná byliny upravené konkrétně pro vás, nezatíží vás příliš a uleví vám.

Přes toto všechno nemůže nikdy tradiční terapie nahradit západní lékařskou odbornou léčbu. Veškeré informace uvedené na tomto webu www.tradicni-terapie.cz berte prosím jako osobní názor a ne jako vědecky podložená, schválená a orazítkovaná fakta. Dle platných legislativních norem by vám špatná interpretace a laický přístup mohl ublížit. Rozhodnutí, jak investovat do svého zdraví a jak zlepšit svou kondici a mít více radosti ze života, je jen na vás.

Sdílet článek na:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *