Přestaňte léčit každý problém zvlášť a uzdravujte se komplexně. Najděte v sobě odvahu být zdraví a žít své sny. Je nezbytné vždy se zaměřovat na celý organismus. Hledat cesty, jak v těle vytvořit harmonii a rovnováhu. Probouzet samoléčebné mechanismy. Snažím se propojit léty prověřené metody starých mudrců s moderními principy. Kladu důraz na změnu životního stylu a každodenní uvažování o svém zdraví.

Objednat se můžete pomocí emailu tradicniterapie@gmail.com nebo telefonicky na 608 77 05 06 či přes kontaktní formulář:

Během vstupního vyšetření (sledování pulzu, jazyka) a podrobného zdravotního formuláře je možné odhalit základní disfunkce a potíže v organismu. Terapie samotná je možná až po vstupním vyšetření, pohovoru a stanovení diagnózy.

Mezi časté potíže, které lze vyřešit úpravou stravy a podáváním vhodných bylin, patří civilizační choroby (vysoký tlak, cukrovka, poruchy štítné žlázy), problémy s otěhotněním, únavový syndrom, bolesti hlavy a migrény, potíže trávicího traktu, alergie, kožní problémy, gynekologické obtíže apod.

Byliny mají velmi silné účinky. Vysoké koncentrace bylin mohou zcela změnit fungování organismu. S bylinami je proto nutné zacházet velmi opatrně. V léčbě používám osvědčené kombinace rostlin v takovém poměru, aby tělo posílily a uzdravily. Dokáží povzbudit, vzpružit vyčerpanou mysl nebo uklidnit rozháraný žaludek. V dnešní době, která nás neustále vystavuje stresovým situacím, jsou nejrůznější bylinné směsi jednou z možných zbraní proti únavě, špatnému zažívání a napětí, které našemu organizmu nesvědčí.

Ještě před 200 lety se lidé léčili pouze prostředky z přírody. Nyní již bylo vědecky dokázáno, že rostliny disponují velkou léčivou silou a že jemná přírodní medicína často lépe než chemicky vyrobené léky. V ideálním případě je vhodné užívat byliny jako prevenci.

Zdraví je základním pilířem našich výsledků v osobním či pracovním životě. Náš jídelníček (doslova vše, co sníme a vypijeme) ovlivňuje naši imunitu, vitalitu, koncentraci, náladu i schopnost těla adaptovat se na stres. Fytoterapie nám každý den dokazuje svou sílu. O jejích účincích si přečtěte v kategorii „Byliny, potraviny, doplňky„.

Vše o tradiční terapii se dočtete v článcích, které průběžně doplňujeme v sekci „Články“ – Principy tradiční medicíny a její metody.

Ráda Vám doporučím byliny a stravu přímo pro Vás. Každý člověk je jedinečný a je třeba ke každému přistupovat individuálně.

Jako certifikovaná terapeutka nabízím sestavení bylinných směsí (případně i jídelníčků) přímo na míru. To, co je vhodné pro jednoho, druhému sedět nemusí, a přitom oba mohou mít stejný zdravotní problém. Postupy a směsi, které používám, jsou prověřeny staletími zkušeností, proto fungují. Tradiční terapie doplňuji moderními poznatky a metodami.

Zaměřuji se především na celkovou harmonizaci organismu, na podpůrnou terapii obezity, akné, nespavosti, trávicích či střevních potíží, psychickou nestabilitu, očistu gynekologických kandidóz, menstruační problémy, migrény a další zdravotní neduhy.

Kontaktovat mne můžete prostřednictvím emailu – tradicniterapie@gmail.com nebo volavka@lecive-pohadky.cz.

Tradiční medicína je velmi úspěšná v případě dobře nastolené spolupráce. Někdy je tradiční terapie dlouhodobá, ale její pozitivní vliv pocítíte již po pár týdnech.

Cílem praktiků tradiční medicíny je změnit lidské návyky a myšlení v rámci prosazování zdravého životního stylu, zaujetí pozitivního postoje vlivem správného stravování, cvičení, vhodné duševní aktivity a koordinace vlivů okolního prostředí na náš zdravotní stav. V klinické praxi kladou terapeuti důraz na přesnou diagnózu a rozbor příznaků. Vyhledávají skutečné příčiny potíží a následně je léčí. Právě díky globálnímu přístupu často vyléčí několik problémů současně, je však třeba být trpělivý.