Tradiční terapie Zlín Malenovice nabízí zejména celostní přístup a podporu nalezení rovnováhy pomocí úpravy jídelníčku a bylin.

Ceník podpůrných terapeutických služeb:

Vstupní diagnostika (60 minut) = 750,- Kč

Následující konzultace (30 minut) = 150,- Kč

V rámci podpůrné terapie platí klient za první terapeutické sezení (vstupní diagnostiku) 750,- Kč. Klientovi doporučím bylinnou léčbu, úpravy jídelníčku, vhodný pohyb, společně nastavíme změny, naladíme psychiku atd… Každé další setkání (kontrola) stojí pouze 150,- Kč. Klient se musí dopředu objednat telefonicky nebo prostřednictvím emailu.

Těším se na setkání a nastavení úspěšné terapie! 

Marcela Volavka Kaniová 
IČ: 64112209
Zlín Malenovice
Zabrání 1301
telefon: 608 77 05 06

tradicniterapie@gmail.com
volavka@lecive-pohadky.cz
marcela.volavka@gmail.com

„Individuální přístup, komplexní poradenství životosprávy, doporučení léčivého jídelníčku a čajů, tradiční čínská medicína, akupresura, ájurvéda, odborné rady, zaměření na pomoc při léčbě obezity, akné, ekzémů, plísní, nespavosti, psychických problémů, také detoxikace, redukce váhy, pomoc při vyčerpání, únavě, stresu, zbavení napětí, menstruačních potíží, nastolení hormonální rovnováhy.

Mapa:

A jak probíhá podpůrná terapie? 

  • Objednejte se prosím emailem, telefonicky či přes formulář níže. 
  • Na setkání si připravte záznam jídelníčku za tři dny, hodinu před setkáním nepijte kávu ani alkohol, nekuřte a nečistěte si jazyk. 
  • Těšte se na pohodovou ústní konzultaci spojenou s diagnostikou (vyšetření jazyka, pulsu a vyhodnocení aktuálního stavu organismu). 
  • Doporučím Vám vhodné bylinné čaje a jídelníček přímo pro Vás. 
  • Domluvíme si další setkání – zpočátku probíhají konzultace zhruba jednou za dva týdny, postupně se termíny prodlužují a je možné dohodnout kontroly jen jednou za rok. 
  • Potřebujete pomocnou ruku? Po dobu terapie jsem k dispozici na emailu či telefonu. Přihlásit se můžete k odběru newsletteru, který Vám jednou za měsíc přinese další tipy a rady ke spokojenosti.

Informace o provozování tohoto webu, legislativních nařízeních a ochranně osobních údajů (GDPR) SI PŘEČTĚTE ZDE: