Archetypální příběhy jsou lékem. Obsahují léčebné prostředky pro znovunabytí nejen psychické síly. Proto je dobré věnovat jim pozornost, vstoupit do nich a bez analyzování je nechat působit. Naslouchat jim vnitřním sluchem.

Archetypální příběhy nám pomáhají poznat a pochopit sebe sama, proměnit nás a nechat nás rozkvést. Milovat i „temné“ stránky, dovolit jim existovat bez posuzování. Přestat se mrzačit, zbavit se pout.

Můžete si připadat ztracení, opuštění, nepřijatelní jako „Ošklivé káčátko“. Všichni toužíme cítit sounáležitost ke svému druhu, ke své skupině. Také „Ošklivé káčátko“ mělo krutý start do života. Každý člověk se tak někdy cítil, je to archetyp. Kolik lidí stále neumí přijmout kompliment! Stále se cítí jako to „Ošklivé káčátko“, kde samozřejmě nejde jen o vzhled, ale o celkový pocit. Přesto se nevzdávalo, hledalo, toužilo po přijetí i po respektu. Někdy z „Ošklivého káčátka“ vyrosteme, ale pak se do jeho pocitu (podoby) opět vrátíme. Často se to stává v případě, kdy „příliš zdomácníme a zcivilizujeme se“. Začneme se pak cítit bez vlastních kořenů. Neuspokojujeme své prapůvodní potřeby, naše tvořivost stagnuje a energie neproudí. Pak se kdesi vnitru může hromadit hněv…

Pohádky nám připomínají, kdo jsme. Probouzí v nás divokost, kreativitu, odvahu k sebevyjádření.

Mějte pohádkový život

Zkuste žít šťastně a spokojeně. Pomohou Vám s tím „Léčivé pohádky od Volavky“. Jejich poselství působí přímo na podvědomí a dokáže zázraky.


CD s léčivými pohádkami

Unikátní audio archetypální pohádky pro dospělé Vám pomohou vyřešit nedostatek sebevědomí, nadváhu, finance i vztahy. Jedná se o propracovaný systém opírající se o psychologické zkušenosti a pradávné archetypální situace. Magické obrazy, které umí vyléčit Vaši duši.


Žijte s lehkostí

Přestaňte se trápit a vezměte svůj osud do svých rukou! Naše pohádkové, terapeutické příběhy umí naladit podvědomí na správný rytmus. Ovládněte své myšlenky a vytvářejte si lepší život!


Pohádky od Volavky

CD obsahuje archetypální příběhy: „Pohádkové hubnutí“, „Pohádkové příjmy“ a „Pohádkové vztahy“. Hrdinové těchto léčivých pohádek se dokáží vzepřít osudu, projevit svou vnitřní touhu, objevit v sobě netušené možnosti, získat sebevědomí i sebeúctu, uvědomit si, co skutečně chtějí a jak žít v lásce.

Řízená relaxace

Stačí pár minut denně a ve Vašem životě se začnou dít zázraky. Pomocí speciální relaxace, kterou najdete na CD, nenásilnou formou změníte své myšlení, postoje i návyky.

Řízenou relaxaci si poslechněte zde:

Tipy a triky

V knize „Mějte pohádkový život“ se dozvíte, jak dosáhnout spokojenosti. Žádné složité poučky. Jen jednoduchá nápověda. Součástí jsou také skutečné životní příhody popsané čtivou formou.

Nejlepší dárek

Splnit si své sny, najít k tomu dostatek odvahy a odhodlání – Vaše rozhodnutí koupit si knihu „Mějte pohádkový život“ a CD s „Léčivými pohádkami od Volavky“ může být začátkem Vaší velké proměny.  Objednávejte přes email volavka@lecive-pohadky.cz. Ukázky i popis najdete na www.lecive-pohadky.cz.

Ukázky i popis najdete na www.lecive-pohadky.cz.

Rozhovor s Volavkou nejen o pohádkách:

Výňatek z básně „Vlčí řasy“ od C. P. Estés:

„Jdi ven do lesů, jdi ven. Nepůjdeš-li ven do lesů, nic se nikdy nestane a tvůj život nikdy nezačne. Jdi ven do lesů, jdi ven.“

Krátké ukázky:

Napište si o knihu a cd „Mějte pohádkový život“ za pouhých 190,- Kč: