top of page

Esoterické rádio plné zajímavostí

Svět není třeba brát stále jen vážně. Stojí za to, občas se zbavit pocitu důležitosti, přehnané kontroly a kritiky. Dělat si více legraci a brát život s lehkostí.


Pro odlehčení je tu pro vás "rádio" o magii a esoterice. Slovo esoterika pochází z řečtiny a překládá se jako tajný, skrytý. Esoterní poznání není možné bez pochopení skrytého smyslu a proto není určeno každému. Je nutné k němu dospět osobním vývojem a zkušenostmi.Esoterika nás zavádí do mystického světa andělů, víl a mágů. Mezi populární disciplíny esoterických věd patří např. astrologie, která se zabývá zkoumáním astronomických jevů na obloze z duchovního hlediska, Numerologie učí, jak čísla ovlivňují celý náš život. Kabala se zabývá širokými souvislostmi celého světa i zrození a smrti. Alchymie chce očistit špinavé, dojít k poznání sebe i zákonů života, proměnit olovo ve zlato, vyrobit elixír mládí nebo kámen mudrců. Patří sem také meditace, jóga, léčitelství atd. Všechno, co ve svém životě děláme by mělo mít svůj smysl. I náš život by měl mít svůj smysl a pokud ho nemá, je na nás, abychom mu ho dali. Jak se říká: Vše souvisí se vším.


Na esoteriku můžeme nahlížet vážně i nevážně. Pro volné chvíle si třeba pustit zajímavosti z okultního světa prostřednictvím mp3 nahrávek, které najdete zde: Esoterické rádio od Volavky.


Prosím, berte naše rádio jako možnost pro uvolnění, nahlédnutí do mystérií a magie, ale s lehkostí a ne příliš vážně.
Serióznější informace, rady pro lepší kvalitu života a pevné zdraví, najdete v sekci "Články".


Pokud máte nějaké trable, kontaktujte mne prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Ráda Vám doporučím konkrétní byliny a jídelníček přímo pro Vás. Každý člověk je jedinečný a je třeba ke každému přistupovat individuálně.

Jako certifikovaná terapeutka nabízím sestavení bylinných směsí (případně i jídelníčků) přímo na míru. Co prospívá jednomu, druhému prospívat nemusí, přitom oba mohou mít stejný zdravotní problém.

S čím vám mohu pomoci:

  1. Doporučení vhodné stravy a životního stylu

  2. Detoxikace, redukce váhy

  3. Únava, potíže se spánkem

  4. Problémy s trávením včetně prediabetes a hypoglykémie

  5. Akné, ekzémy, plísně

  6. Menstruační potíže, hormonální nerovnováha, klimakterium

  7. Nervozita, napětí, úzkost, deprese

Kontaktovat mne můžete prostřednictvím emailu – tradicniterapie@gmail.com nebo volavka@lecive-pohadky.cz, Zlín.

Upozornění: Informace uvedené na tomto webu www.tradicni-terapie.cz jsou pouze informativní a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře. Stejně tak ani bylinná léčba a změna jídelníčku nemůže dle legislativních norem nahradit léčbu západní medicínou. Tradiční medicína je velmi úspěšná v případě dobře nastolené spolupráce. Někdy je léčba dlouhodobá, ale její pozitivní vliv pocítíte již po pár dnech či týdnech.

bottom of page