top of page

Kosmetické hýčkací rituály s masáží i laserem


Objevte svou vnitřní sílu královny snoubící se s lehkostí a půvabem víly. Probuďte svou spanilost a svůdnost. Rituál tvoří relaxační kosmetické ošetření s luxusní masáží a akupresurou + omlazení laserem.


Holistický přístup, v němž se snoubí dlouholeté zkušenosti a moudrost východu s pragmatickým a vědeckým přístupem západu, charakterizují veškeré nabízené služby, jež tak mají prokazatelný vliv na tělo i ducha. Propojení tradiční čínské medicíny s poznatky medicíny západní mohou být základními kameny na cestě ke spokojenosti. Radost ze života, lehkost a půvab vycházejí z nitra. I v naší tváři se zračí naše osobnost, naladění, emoce. Dokonce i zdraví našich orgánů a naše kondice se projeví na kvalitě naší pokožky, její barvě, jiskře v očích…


Tohoto propojení zdraví a krásy využívá i „hýčkací rituál“ sestavený tak, aby uspokojil každou ženu a zohlednil její osobnost a jedinečnost. Využívá akupresurní body, guashu i čistě přírodní kosmetiku prvotřídní kvality. Doplňuje ho ošetření laserem Lasocare.


Láska a péče o sebe samou se projeví nejen na prozářené tváři a objevené vnitřní spanilosti, ale také nabytou sebejistotou, s níž pak můžeme rozdávat radost i svému okolí.

Všichni toužíme po lásce, pozornosti a skutečné přítomnosti lidských bytostí v našem životě. Nabízím holistický přístup, pocit bezpečí a sounáležitosti s uvolňujícími doteky, které zbaví napětí a harmonizují tok energie.


Využívám také guasha nefritových destiček, které pomáhají proti vráskám a drobným nedokonalostem pleti,  působí akupresurně na body na hlavě, zlepšují prokrvení a celkově uvolňují. Pleť je po aplikaci vyhlazená a zářivá.


K dalším benefitům ošetření pleti guashou patří redukce vrásek, otoků a kruhů pod očima, lepší sjednocení pleti, zmírnění bolestí hlavy, předcházení ochabnutí pokožky, zrychlení odvádění toxinů.


Guasha sezení by mělo být v ideálním případě prováděno jednou za dva týdny, protože pak nabízí viditelný efekt. Spouští proces hojení zevnitř, kdy kůže produkuje vlastní kolagen, který vyplní vrásky a vyživí pleť.


Pohyb a protahování guashou vdechují život pojivové tkáni. Tlak, tření, masáž a akupresura povzbuzují lymfu a zlepšují pružnost.


Pojivová tkáň je vyživována hlavně krví sleziny a díky slezinné čchi jí dodává trvalou pevnost. Pro plné využití výživy a tekutin a pro zlepšení Qi a pevnosti je samozřejmě prvořadá hmatová stimulace pojivové tkáně. To je důvod, proč se používá technika guasha.


Povislou tvář můžeme upravit masáží i akupresurou, ale drobné vrásky kolem očí, úst, na krku a dekoltu se mění jen velmi těžko. S technikou Gua Sha dochází k výraznému zlepšení, zejména v dlouhodobém horizontu,“ uvádí odborník na TČM a masážní guasha techniky Radha Thambirajah. „Nevýhodou tohoto ošetření může být mírné zarudnutí a také nezbytná pravidelnost v prvních týdnech. Doporučuji svým klientkám první čtyři sezení jednou týdně, poté jednou za 2 týdny na další dvě sezení a následně sezení 1 za měsíc či 1 za dva měsíce, dle potřeby.“


Součástí „hýčkacího rituálu“ je tzv. „Guasha kštice“, tedy masáž vlasaté části hlavy, která se provádí speciálním hřebínkem z leštěného buvolího rohu. Působí proti nespavosti, bolestem hlavy, při zvládání stresu a třeba při náročných povoláních či životních situacích.


Používá se také nefrit, který je v čínské kultuře obzvláště ceněný a je považován za symbol harmonie a pozitivní energie. Kromě toho má nefrit údajně čisticí a zklidňující účinky. Vhodný je na pleť se známkami únavy nebo na pleť se sklonem k nečistotám.


Před masáží obličeje je nutné pleť perfektně očistit a následně použít sérum, které má velmi lehkou texturu. Následně se použije přírodní olej.


Po masáži dekoltu, obličeje a hlavy se aplikuje vhodně zvolená pleťová maska. Během jejího působení se pomocí fonoforézy harmonizují akupunkturní dráhy.


Zájemkyním je možné také formovat obočí a odstranit nadbytečné chloupky speciálním samostržným voskem.


Péči o pleť završí laser Lasocare, který regeneruje buňky a omlazuje. Na závěr rituálu je dle přání a potřeb aplikován přírodní krém.Na kosmetický hýčkací rituál či osobní diagnostiku a poradenství se můžete objednat prostřednictvím kontaktního formuláře, nebo emailem tradicniterapie@gmail.com, případně telefonicky 608770506.


Vše o nabízených službách (TČM diagnostika, fytoterapie, dietetika, akupresura, masáže tuina, shiatsu, guasha, NLP koučink, kosmetika atd.) se dočtete na https://www.tradicni-terapie.cz/services-2

Upozornění: Informace uvedené na tomto webu www.tradicni-terapie.cz jsou pouze informativní a nejsou určeny k nahrazení rad od kvalifikovaného lékaře.

Comments


bottom of page